Σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας προς εξυπηρέτηση των δρομολογιακών γραμμών:
α) Σύρος - Κύθνος - Κέα - Λαύριο και επιστροφή,
β) Σύρος - Μύκονος - Πάρος - Νάξος - Ίος - Σίκινος - Φολέγανδρος - Κίμωλος - Μήλος και επιστροφή,
γ) Σύρος - Πάρος - Σέριφος - Σίφνος - Κίμωλος - Μήλος και επιστροφή,
δ) Σύρος - Άνδρος - Τήνος - Πάρος και επιστροφή.
Δείτε αναλυτικά εδώ.